Kerst bij de molen was gezellig

 De vrijdagavond voor kerst was er veel drukte en gezelligheid in de Stormvogel! Vanwege het weer, erg winderig (voor het draaien natuurlijk gunstig), moesten de deuren dicht blijven, maar velen wisten toch langs vuurkorven en fakkels de deur te vinden.. Vele bekers koffie, glühwein, kwast en ranja werden uitgedeeld.

 

Molenaars Jack en Ben leidden mensen rond op de mooi verlichte stelling, iets wat natuurlijk helemaal prachtig is als de molen ook nog draait!

Henk, Janet en Annette voorzagen de bezoekers van een drankje, op de tafels stonden lekkere koekjes, chocolaatjes en droge worst.

Tjitse en Peter hielden een oogje op de vuurkorven, bij een molen van voornamelijk hout natuurlijk erg belangrijk.

Tjaard en Anja hebben de hele avond gespeeld op hun accordeon; erg sfeervol en ze hadden er veel plezier in, want we moesten ze bijna dwingen om even te stoppen voor een glaasje glühwein!

Een geweldige avond, waar wel zo'n 70 bezoekers op af kwamen, wie had dat gedacht?

We merken dat, nu er wat meer georganiseerd wordt, de mensen vaker een bezoekje brengen aan de molen en het waarderen wat we doen. Dat is ook te merken aan het aantal donateurs wat we sinds oktober al hebben gekregen, zo'n 75!

Dat is voor ons, als vrijwilligers, ook een opsteker, bedankt allemaal!

Wilt u de molen eens komen bezichtigen? Op zaterdagmiddag zijn Jack en Ben meestal wel aanwezig, wilt u dat even zeker weten, bel dan met 581596.

We hebben in de molen ook leuke spulletjes te koop, waarvan de opbrengst ook voor de molen bestemd is.

Banner
Banner
Banner
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Banner