Jaarmarkt en kermis

Op woensdag 16 september van 12.00 uur-18.00 uur wordt de jaarmarkt gehouden in het centrum van Loppersum. De opening is om 12.15 uur op het Marktplein door vier wethouders van de gemeente Eemsdelta.

Tijdens deze dag zal Gary van den Berg zijn muzikale medewerking verlenen. Met countrymuziek, gouwe ouwe en hedendaagse muziek zal hij zorgen voor een leuke sfeer.

Voor de kinderen is er bij L’Hopster Dorpsbrouwerij een springkussen en kunnen de kinderen worden geschminkt. Daarnaast is er de mogelijkheid om op het terras plaats te nemen met zicht op de markt.

Leden van de Loppersumer Jaarmarkt kunnen naar de stand van de Jaarmarkt komen in de buurt van L’Hopster Dorpsbrouwerij. Er liggen vrijkaartjes klaar en tegoedbonnen voor korting op een zak oliebollen. Ook de bewoners van Wiemersheerd zullen weer getrakteerd worden op oliebollen en er kan een gokje worden gedaan met kans op een leuke prijs.

De kermis is dit jaar van 16 t/m 19 september op het Marktplein. Op donderdag is er een eurokorting. De zweefmolen en oliebollenkraam zullen ook dit jaar niet ontbreken.